Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator website
 
AUTO - Evžen Myslivec s.r.o., Václava Majera 2666, 440 01 Louny, tel.: +420 415 652 360
 

O FIRMĚ

POD JEDNOU STŘECHOU

Váš klid, vaše pohodlí a vše, co potřebuje váš vůz

Jsme rodinná firma s tradicí od roku 1989. Naším hlavním cílem je poskytovat služby s důrazem na osobní a individuální přístup k požadavkům každého klienta. Firma se neustále rozrůstá, ale přesto si zachovává charakter rodinného podniku. Čerpáme z naší bohaté historie a zkušenosti vkládáme do budoucnosti, abychom Vám, našim klientům, mohli zajistit stále lepší služby a péči, kterou si zasloužíte.

Děkujeme za Vaši přízeň.

Prodejní služby: autorizovaný prodej nových vozů Škoda a SEAT. Prodej zánovních a prověřených vozů značek Škoda, SEAT, Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy. Jsme partnery programů Škoda Plus a Das WeltAuto. Jsme profesionály v poskytování finančních služeb, jako jsou finanční a operativní leasing, úvěry, pojištění, prodloužená záruka, předplacený servis, servisní balíčky, atd. Jsme prodejci originálního příslušenství a originálních náhradních dílů. Prodej kompletních kol, pneumatik a originálních hliníkových disků.

Servisní služby: autorizovaný servis pro značky Škoda, SEAT, Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy. Záruční i pozáruční servis. Používáme nejmodernější diagnostické přístroje dle přísných požadavků výrobců, stanice měření a seřizování geometrie podvozků, kalibrace kamer. Kompletní pneuservis s možností uskladnění kol a pneumatik. Disponujeme vlastní lakovnou a klempírnou pro opravy karoserií a opravy po nehodách. Dále plnění a dezinfekce klimatizací. Stanice měření emisí pro benzínové a naftové motory všech značek. Renovace optiky světlometů. atd.

Ostatní služby: nonstop odtahová služba, mycí centrum (ruční a portálové mytí, čištění interiérů, atd.), pick-up servis, zprostředkování STK, včetně přípravy vozidla pro STK, přímý příjem. Naši klienti mají možnost využít zapůjčení náhradního vozidla.

Jsme držiteli certifikátu kvality TÜV SÜD Managements Service GmbH: ISO 9001:2015
základní historická data
Založení firmy Louny - servis automobilů a zámečnictví1989
Otevření autosalonu SEAT Louny - prodej a servis vozů SEAT1993
Otevření autosalonu Škoda Louny – prodej a servis vozů Škoda1996
Otevření autosalonu Škoda Slaný - prodej a servis vozů Škoda2002
Servisní smlouva Volkswagen – autorizovaný servis2004
Zahájení provozu mycí linky
Výstavba zcela nového autosalonu Škoda v Lounech2016